PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS
PHOTO PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS
PEKIN, STADION OLIMPIJSKI
DZIEN PIERWSZY (SOBOTA) MISTRZOSTW SWIATA - SESJA WIECZORNA
N/Z USAIN BOLT
22/08/2015
LEKKOATLETYKA PEKIN MISTRZOSTWA SWIATA LEKKA STADION ZAWODY
WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL
PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS
Kadra Jamajki na Igrzyska w Rio
Jamajski Komitet Olimpijski (JOA) ogłosił listę sportowców na Igrzyska w Rio. Wśród 63 nazwisk nie zabrakło kontuzjowanego ostatnio Usaina Bolta.
Dyscyplinę wspiera:
Karol Żebrowski
12 Lipiec, 2016 16:47

Większość jamajskiej reprezentacji stanowią lekkoatleci. O problemach wspomnianego Bolta pisaliśmy tutaj. Na szczęście, rehabilitacja najszybszego człowieka świata przebiega w optymalnym tempie i zawodnik będzie gotowy do startu w sierpniu.

Kadra Jamajki na Igrzyska w Rio

Kobiety
Elaine Thompson – 100m, 200m, 4X100m sztafeta
Shelly-Ann Fraser-Pryce – 100m, 4x100m sztafeta
Christania Williams – 100m, 4x100m sztafeta
Shashalee Forbes – 4X100m sztafeta
Simone Facey – 200m, 4x100m sztafeta
Veronica Campbell-Brown – 200m, 4x100m sztafeta
Kali Davis-White –-200m
Stephanie McPherson – 400m, 4x400m sztafeta
Christine Day – 400m, 4x400m sztafeta
Shericka Jackson – 400m, 4x400m sztafeta
Novelene Williams-Mills – 4x400m sztafeta
Anneisha McClaughlin-Wilby
– 4x400m sztafeta
Chrisann Gordon – 4x400m sztafeta
Natoya Goule – 800m
Kenia Sinclair – 800m
Simoya Campbell – 800m
Aisha Praught – 1500m
Megan Simmonds – 100m przez płotki
Shermaine Williams – 100m przez płotki
Nickeisha Wilson – 100m przez płotki
Monique Morgan – 100m przez płotki
Ristananna Tracey – 400m przez płotki
Leah Nugent – 400m przez płotki
Kaliese Spencer – 400m przez płotki
Janieve Russell – 400m przez płotki
Kimberly Williams – trójskok
Shanecka Thomas – trójskok
Tarasue Barnett – rzut dyskiem
Shadae Lawrence – rzut dyskiem
Kellion Knibb – rzut dyskiem
Danniel Thomas – pchnięcie kulą
Daina Levy – rzut młotem
Alia Atkinson – pływanie, 100m żabką

Mężczyźni
Yohan Blake –
100m, 200m, 4x100m
Nickel Ashmeade –
100m, 200m, 4x100m
Jevaughn Minzie –
100m, 4x100m
Usain Bolt –
100m, 200m, 4x100m
Asafa Powell –
4x100m
Kemar Bailey-Cole –
4x100m
Julian Forte –
200m
Javon Francis –
400m, 4x400m
Fitzroy Dunkley –
400m, 4x400m
Nathon Allen –
400m, 4x400m
Rusheen McDonald –
400m, 4x400m
Javere Bell –
4x400m
Peter Matthews –
4x400m
Kemoy Campbell –
5000m
Omar McLeod –
110m przez płotki
Deuce Carter –
110m przez płotki
Andrew Riley –
110m przez płotki
Hansle Parchment –
110m przez płotki
Romel Lewis –
400m przez płotki
Annsert Whyte –
400m przez płotki
Jaheel Hyde –
400m przez płotki
Roxroy Cato –
400m przez płotki
Damar Forbes – 
skok w dal
Aubrey Smith –
skok w dal
Clive Pullen – 
trójskok
O’Dayne Richards – 
pchnięcie kulą
Fedrick Dacres – rzut dyskiem
Timothy Wynter – pływanie, 100 metrów grzbietem
Yona Knight-Wisdom – skoki do wody