Fot. ZUMA/NEWSPIX.PL
LONDON, July 10, 2015  Agnieszka Radwanska of Poland returns a ball to Garbine Muguruza of Spain during their women's semi-final match of the 2015 Wimbledon Championships at the All England Tennis Club in Wimbledon, southwest London, on July 9, 2015. Muguruza won 2-1.(Xinhua/Ye Pingfan) (Credit Image: © Ye Pingfan/Xinhua/ZUMA Wire) 
FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
POLAND ONLY!
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
Fot. ZUMA/NEWSPIX.PL
Kolejna olimpijska klęska Radwańskiej
Oczekiwania były spore, a efekt końcowy podobny do tego sprzed czterech lat. Agnieszka Radwańska odpadła z turnieju olimpijskiego już w pierwszej rundzie.
Dyscyplinę wspiera:
Jarosław Więcławski
6 sierpień, 2016 22:32

Polska tenisistka przegrała z Chinką Zheng Saisai 4:6, 5:7. Od początku spotkanie nie układało się po myśli naszej zawodniczki. W pierwszym secie Radwańska popełniała dużo błędów.  Radwańska była zdecydowaną fawortyką. Piąta rakieta świata mierzyła się z sześćdziesiątą czwartą. W drugim dobrze zaczęła, ale dała się przełamać. Nie pomogło nawet zniszczenie rakiety. Wpływ na niekorzystny wynik mogła mieć również ponad 50 godzinna podróż, którą tenisistka musiała odbyć, aby dostać się do Rio.

Saisai w następnej rundzie zmierzy się z Rosjanką Darią Kasatkiną. Cztery lata temu Radwańska, chorąży z Londynu, również odpadła w pierwszej rundzie. W Pekinie poszło jej niewiele lepiej – wygrała jeden pojedynek.