Fot. MAREK BICZYK NEWSPIX.PL
Fot. MAREK BICZYK NEWSPIX.PL
Li Qian odpada w pierwszym pojedynku
Poniżej oczekiwań w turnieju singlistek spisała się Li Qian. Nasza zawodniczka była faworytką spotkania z Rumunką Danielą Monteiro Dodean, ale przegrała 1:4.
Dyscyplinę wspiera:
Jarosław Więcławski
7 sierpnia, 2016 10:16

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Pierwszego seta nasza reprezentantka przegrała 10:12. W dwóch kolejnych zdobyła po 9 punktów. Wyraźną przewagę Qian miała w czwartej partii, wygranej do 5. Niestety był to ostatni pozytywny akcent spotkania. Kolejnego seta przegrała ponownie do 9.

Wcześniej, również w drugiej rundzie, z turnieju odpadła Katarzyna Grzybowska. Dziś swoje spotkanie na tym etapie rozegra Jakub Dyjas, który wczoraj przebrnął przez pierwszą rundę. Do gry włączy się także Wang Zeng Yi. Pierwszy z nich zagra z Aleksandrem Szibajewem, a drugi z Bojanem Tokiciem.

 

Li Qian – Daniela Monteiro Dodean 1:4 (10:12, 9:11, 9:11, 11:5, 9:11)