FOT. ADAM JASTRZEBOWSKI / NEWSPIX.PL
31.05.2014, Poznan Tor Regatowy Malta , , Sporty wodne , kajakarstwo , Mistrzostwa Polski w kajakarstwie 2014  , N Z  Martyna Lisiecka  , FOT. ADAM JASTRZEBOWSKI / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
FOT. ADAM JASTRZEBOWSKI / NEWSPIX.PL
ME w Moskwie: Wygrane eliminacje Włodarczyk oraz Puławskiej
Drugiego dnia z trzech eliminacji Polakom udało się wywalczyć bezpośredni awans do finału. Niestety reszta naszych zawodników szansy nie wykorzystała także w dodatkowym wyścigu.
Jarosław Więcławski
25 czerwiec, 2016 18:56
W kategoriach: Aktualności Kajakarstwo

Pierwsze miejsce w swoich eliminacjach w K2 na 200 metrów zajęły Dominika Włodarczyk oraz Anna Puławska. Z drugiej lokaty awans wywalczyła Dorota Borowska w C1 na tym samym dystansie. Oba występy dobrze wróżą przed finałami, które w Moskwie zostaną rozegrane już jutro. Również na 200 metrów świetnie spisali się Wiktor Głazunow oraz Vincent Słomiński, którzy w swoich eliminacjach zajęli trzecią pozycję.

Reszta Polaków spisała się słabiej. W eliminacjach 4. pozycję w K2 na 200 metrów zajęli Piotr Mazur i Dawid Putto, ale po takim samym miejscu w półfinale, odpadli z zawodów. Piąta w eliminacjach i szósta w półfinale była Martyna Lisiecka, która w K1 na 200 wystartuje w finale B. Michał Łubniewski był czwarty w eliminacjach w C1 na tym samym dystansie, ale ta sama lokata w półfinale, nie pozwoliła mu awansować dalej. Bez szans był też Grzegorz Bierzało – 7. w pierwszym wyścigu w K1 na 200 i ósmy, ostatni w półfinale.