Fot. PIOTR MATUSEWICZ / PRESSFOCUS / NEWSPIX.PL
GDYNIA 20.09.2015 GDYNIA ARENA TENIS DAVIS CUP POLSKA SLOWACJA POLAND SLOVAKIA MECZ JERZY JANOWICZ - MARTIN KLIZAN N/Z JERZY JANOWICZ 
FOT PIOTR MATUSEWICZ / PRESSFOCUS / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
Fot. PIOTR MATUSEWICZ / PRESSFOCUS / NEWSPIX.PL
Pekao Szczecin Open: Szczęśliwa środa dla polskich deblistów
Mariusz Fyrstenberg, który w szczecińskim challengerze występuje w grze podwójnej wspólnie z Colinem Flemingiem awansował do półfinału. Polsko-brytyjska para wyeliminowała Adriana Andrzejczuka i Mateusza Smolickiego. Do ćwierćfinału debla awansowali Tomasz Bednarek oraz Australijczyk Rameez Junaid.
Dyscyplinę wspiera:
Tomasz Kawczyński
15 wrzesień, 2016 12:54

Fyrstenberg i Fleming w Szczecinie są rozstawieni z trójką. W swoim meczu 1/4 finału zdominowali grających z „dziką kartą” młodych Polaków. Pierwszego seta wygrali 6-3, w drugim pozwolili rywalom na zwycięstwo w dwóch gemach. Rywalizacja trwała niespełna godzinę.

O finał 36-letni Polak z 32-letnim Brytyjczykiem zagrają przeciwko tenisistom szwedzkim, Johanowi Brunströmowi oraz Andreasowi Siljeströmowi.

Tomasz Bednarek wraz ze swoim deblowym partnerem z Antypodów w meczu I rundy mieli trudne zadanie. Trafili na najwyżej rozstawionym Holendrów, Wesleya Koolhofa i Matwé Middelkoopa. Po wygranej w pierwszej partii 6-4, nie dali rady „Pomarańczowym” w drugim (1-6). W super tie-breaku triumfowali 10-8. Teraz zagrają z parą Íñigo Cervantes/Albert Montañés

W środę poznaliśmy równiez czterech ćwierćfinalistów turnieju w grze pojedynczej. W najlepszej ósemce są już Dustin Brown (Niemcy, 3), Salvatore Caruso (Włochy), Albert Montañés (Hiszpania, 7) i Constant Lestienne (Francja). Ten ostatni wyrzucił z imprezy rozstawionego z dwójką Hiszpana Cervantesa.

Jerzy Janowicz swój mecz w II rundzie przeciwko Stefano Napolitano rozegra w czwartek po południu.