FOT. ROBERT HAJDUK / 058sport.pl / NEWSPIX.PL
Wloclawek, Hala Mistrzow, 10.06.2016, Siatkowka kobiet, FIVB World Grand Prix, Reprezentacja Polski, Mecz Polska - Argentyna, Women Volleyball, Polish National Team, FIVB World Grand Prix, Game Polska - Argentyna 
NZ sawicka agata , tomsia berenika , efimienko zuzanna , 
FOT. ROBERT HAJDUK / 058sport.pl / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
FOT. ROBERT HAJDUK / 058sport.pl / NEWSPIX.PL
Polki efektownie zakończyły eliminacje do Mistrzostw Europy
Już w sobotę polskie zawodniczki mogły świętować awans na Mistrzostwa Europy. Siatkarki potwierdziły dominację w grupie C. W ostatnim spotkaniu eliminacyjnym wygrały z Węgierkami 3:0.
Jarosław Więcławski
25 wrzesień, 2016 22:45
W kategoriach: Aktualności Siatkówka

W Bielsku-Białej w niedzielę trener Jacek Nawrocki mógł potraktować treningowo. Było sporo zmian w składzie, ale nie wpłynęły one na jakość gry naszych siatkarek. Polki od początku wyraźnie dominowały. Pierwszego oraz drugiego seta wygrały do 18. Jeszcze bardziej stłamsiły rywalki w kolejnej odsłonie spotkania. W trzeciej partii Węgierki zdobyły tylko 10 punktów. W drugim spotkaniu w grupie C Finki pokonały Estonki 3:2.

Polki drugą rundę eliminacyjną zakończyły z kompletem zwycięstw i punktów. bardzo skuteczne w eliminacjach były także Chorwatki, które w grupie D straciły tylko jednego seta. Awans na przyszłoroczne ME wywalczyły także reprezentantki Białorusi, Włoch, Belgii i Bułgarii.