FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL.
LONDON, July 10, 2015  Agnieszka Radwanska of Poland returns a ball to Garbine Muguruza of Spain during their women's semi-final match of the 2015 Wimbledon Championships at the All England Tennis Club in Wimbledon, southwest London, on July 9, 2015. Muguruza won 2-1.(Xinhua/Ye Pingfan) (Credit Image: © Ye Pingfan/Xinhua/ZUMA Wire) 
FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
POLAND ONLY!
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL.
Problemy Radwańskiej w drodze do Rio
Mimo iż do inauguracyjnych spotkań turnieju olimpijskiego w tenisie ziemnym pozostały cztery dni, nasza największa nadzieja medalowa w tej dyscyplinie - Agnieszka Radwańska, już teraz zetknęła się z pierwszymi kłopotami. Polka wraz z kilkoma innymi tenisistkami utknęły na lotnisku w Miami.
Dyscyplinę wspiera:
Karol Żebrowski
2 sierpień, 2016 21:12
W kategoriach: Aktualności Tenis ziemny

O całej sprawie poinformowała na swoim koncie twitterowym Elena Vesnina.

„Spędziłam sześć godzin na lotnisku, nie udało mi się zdążyć na lot z przesiadką do Rio, a do przyszłego poniedziałku nie ma wolnych miejsc… Najlepsze urodziny w życiu :/” – napisała Rosjanka.

W kolejnym wpisach Vesnina poinformowała iż w takiej samej sytuacji znalazły się także Agnieszka Radwańska, Jekaterina Makarova, Angelique Kerber oraz Daria Gawriłowa.

Jak się okazało kilka godzin później, nie tylko wspomniane wyżej tenisistki mają problem z dotarciem do Rio. Podobne kłopoty spotkały Włoszki – Sarę Errani i Roberte Vinci.