Fot.mal ADAM JASTRZEBOWSKI / NEWSPIX.PL
29.05.2015, Poznan , Tor regatowy Malta , Wioslarstwo, Mistrzostwa Europy Poznan 2015

Malta Regatta course , European Rowing Championships Poznan 2015  , N Z Anna Wierzbowska, Maria Wierzbowska (POL) W2-  , FOT. ADAM JASTRZEBOWSKI / NEWSPIX.PL 
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
Fot.mal ADAM JASTRZEBOWSKI / NEWSPIX.PL
Prawie komplet awansów reprezentacji w AMŚ
Aż trzynaście z piętnastu polskich osad wystąpi w niedzielę w finałach A w Akademickich Mistrzostwach Świata, które odbywają się na poznańskiej Malcie. Wyścigi medalowe rozegrane zostaną w niedzielę.
Jarosław Więcławski
3 wrzesień, 2016 18:42
W kategoriach: Aktualności Wioślarstwo

Do ścisłego finału nie dostali się tylko dwójka podwójna wagi lekkiej – Mateusz Drab i Michał Baran oraz jedynka wagi lekkiej – Sylwia Zimnicka. W składzie na AMŚ znajduje się sześciu reprezentantów z Rio de Janeiro. Wśród nich są Anna i Maria Wierzbowskie, które popłyną w dwójce bez sternika. Szansę na podium mają też inni nasi reprezentanci.

Pełen skład polskiej reprezentacji znajdziecie tutaj. – Cieszymy się, że tyle naszych osad zobaczymy w walce o medale, ale czempionat na razie się nie skończył i na większą radość poczekajmy do niedzieli – czytamy na oficjalnej stronie Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich słowa wiceprezesa organizacji Henryka Bosia.