FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
LONDON, July 10, 2015  Agnieszka Radwanska of Poland returns a ball to Garbine Muguruza of Spain during their women's semi-final match of the 2015 Wimbledon Championships at the All England Tennis Club in Wimbledon, southwest London, on July 9, 2015. Muguruza won 2-1.(Xinhua/Ye Pingfan) (Credit Image: © Ye Pingfan/Xinhua/ZUMA Wire) 
FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
POLAND ONLY!
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
Radwańska już w kolejnej rundzie turnieju w Chinach
Agnieszka Radwańska awansowała do 1/8 finału turnieju WTA w Pekinie. W drugiej rundzie pokonała Rosjankę Jekaterinę Makarową 6:3, 6:4.
Jarosław Więcławski
3 październik, 2016 19:07
W kategoriach: Aktualności Tenis ziemny

Tenisistki spotkały się także w Wuhan, gdzie górą również była Polka. Wtedy Makarowa wygrała pięć gemów. Dziś było trochę lepiej, ale skończyło się na tylko siedmiu gemach. Radwańska od początku kontrolowała przebieg spotkania. W pierwszym secie prowadziła 5:0. Partia skończyła się wynikiem 6:3. Początek drugiego seta był bardziej wyrównany, ale ostatecznie polska tenisistka wygrała do 4.

W kolejnej rundzie Polka zagra z Robertą Vinci lub Caroline Wozniacki z Danii. Z tą drugą rywalką grała w ostatnim czasie dwukrotnie – raz górą była Polka, raz Wozniacki. Spotkanie zostanie rozegrane w środę. Wygrana w kolejnym starciu zapewni Radwańskiej udział w turnieju mistrzyń w Singapurze, który odbędzie się pod koniec października.