FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
LONDON, July 10, 2015  Agnieszka Radwanska of Poland returns a ball to Garbine Muguruza of Spain during their women's semi-final match of the 2015 Wimbledon Championships at the All England Tennis Club in Wimbledon, southwest London, on July 9, 2015. Muguruza won 2-1.(Xinhua/Ye Pingfan) (Credit Image: © Ye Pingfan/Xinhua/ZUMA Wire) 
FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
POLAND ONLY!
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL
Radwańska za burtą turnieju w Tokio
Prawie trzy godziny trwał półfinałowy pojedynek Agnieszki Radwańskiej z Caroline Wozniacki. Polka przegrała 1:2 (6:4, 5:7, 4:6), choć spotkanie mogła zakończyć już w drugim secie. Wcześniej rywalka polskiej tenisistki pokonała w turnieju Magdę Linette.
Dyscyplinę wspiera:
Jarosław Więcławski
24 wrzesień, 2016 13:30
W kategoriach: Aktualności Tenis ziemny

Początek spotkania był bardzo wyrównany. W końcówce Wozniacki wyszła na prowadzenie 4:3, ale od tego momentu zaczęła grać słabiej. Polka przejęła inicjatywę i wygrała 6:4. W drugiej partii Radwańska początkowo dominowała. Prowadziła 3:1, ale po kilku chwilach było już 3:3. Polka wyszła też na prowadzenie 5:4 i była krok od awansu do finału. Ostatecznie przegrała 5:7. Początek ostatniego seta ponownie należał do Polki, ale znów w końcówce lepsza była Dunka. Radwańska prowadziła 3:1, była bliska zdobycia kolejnego punktu, ale jej się nie udało i ostatecznie przegrała 4:6.

Radwańska już dwukrotnie wygrywała turniej w Tokio. Tym razem musiała uznać wyższość Dunki, która pokonała ją po raz czwarty z rzędu.