fanpage Vive Tauron Kielce/ Patryk Ptak
fanpage vive
fanpage Vive Tauron Kielce/ Patryk Ptak
Występ Sego w Final Four pod znakiem zapytania
W najbliższą sobotę 28 maja Vive Tauron Kielce rozpocznie walkę w Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii. Nie wiadomo jednak czy w Niemczech wystąpi jedna z czołowych postaci kieleckiego zespołu - bramkarz Marin Sego. Chorwat nabawił się kontuzji w finałowym meczu Pucharu Polski przeciwko Wiśle Płock.
Dyscyplinę wspiera:
Karol Żebrowski
24 maj, 2016 14:08
W kategoriach: Dyscypliny Piłka ręczna

Tuż po spotkaniu z Wisłą bardzo pesymistyczny w swoich przewidywaniach co do Sego był trener mistrzów Polski Tałant Dujszebajew.

– Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się że to bardzo groźna kontuzja – mówił szkoleniowiec po niedzielnym meczu w rozmowie ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce.

W dniu dzisiejszym pojawiła się jednak mała iskierka nadziei.

–  Z Marinem nie jest tak źle jak myśleliśmy. Możliwe, że będzie na treningu w czwartek – powiedział na briefingu prasowym trener Dujszebajew.

Z powodu kontuzji Chorwata włodarze Vive rozważali wypożyczenie bramkarza, jednak jak poinformował prezes Bertus Servaas opcja ta została ostatecznie odrzucona. W przypadku braku możliwości występu Sego drugim bramkarzem będzie Krzysztof Markowski – wychowanek zespołu z Kielc.

Przypomnijmy, że w meczu półfinałowym Final Four Vive spotka się z PSG. Początek sobotniego spotkania o godzinie 15:15.