FOT. MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA / NEWSPIX.PL
KATOWICE 11.09.2016
SPORT SIATKOWKA
MECZ GWIAZD SIATKOWKI
NZ. PIOTR GACEK PAWEL ZAGUMNY KRZYSZTOF IGNACZAK
FOT. MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA / NEWSPIX.PL

---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
FOT. MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA / NEWSPIX.PL
Zwycięstwa Politechniki i Łuczniczki na początek zmagań
W piątek zainaugurowano XI Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Do półfinału awansowały AZS Politechnika Warszawska oraz Łuczniczka Bydgoszcz. O piąte miejsce zagrają AZS Częstochowa i Effector Kielce.
Jarosław Więcławski
24 wrzesień, 2016 14:42
W kategoriach: Aktualności Siatkówka

O 18 rozpoczęły się dwa turniejowe spotkania. W Warszawie miejscowy AZS podejmował zespół z Częstochowy. Spotkanie zakończyło się wygraną tych pierwszych 3:0, ale nie brakowało w nim emocji. Dwa pierwsze sety kończyły się po grze na przewagi wynikiem 27:25. Dopiero w trzecim podopieczni Jakuba Bednaruka mieli wyraźną przewagę, udokumentowaną wynikiem 25:15.

W tym czasie w Nowym Dworze Mazowieckim spotkali się siatkarze Effectoru i Łuczniczki. Tu również najbardziej zacięte były dwa pierwsze sety. Pierwszy do 23 wygrali zawodnicy z Bydgoszczy, a w drugim dokładnie takim samym wynikiem zrewanżowali się gracze z Kielc. W trzecim secie Łuczniczka wygrała do 16, a w czwartym do 18.

W półfinale AZS Politechnika Warszawska zagra z Lotosem Trefl Gdańsk, a Łuczniczka Bydgoszcz z Asseco Resovią Rzeszów. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie o 15, a drugie o 17:30.